Oznamy
Pilotná prevádzka IS RISSAM.kontrola
30.01.2019

BRATISLAVA - Od 30. januára 2019 sa spúšťa pilotná prevádzka IS RISSAM.kontrola, ktorý bol vytvorený firmou PosAm, spol. s.r.o., ktorý je súčasťou Rozpočtového informačného systému pre samosprávu a je začlenený do centrálneho informačného systému Ministerstva financií Slovenskej republiky, ktorého hlavnou úlohou je zber rozpočtových údajov subjektov územnej samosprávy pre potreby zostavovania a sledovania rozpočtu verejnej správy.

 

Primárnym cieľom realizácie pilotnej prevádzky je overenie a potvrdenie, že aplikácia je využiteľná v praxi a teda je vhodná pre plošné sprístupnenie (roll-out) hlavným kontrolórom miest a obcí.

 Pilotná prevádzka je zahájená vybranou skupinou používateľov, ktorí boli súčasťou "pracovnej skupiny" pri tvorbe zadania projektu a návrhu funkčností. Prípadné rozšírenie okruhu osôb je možné po vzájomnej dohode a splnení podmienok pre vygenerovanie prístupových oprávnení zo strany DataCentra. Aplikáciu je možné využívať od 30.1.2019 a  pilotná prevádzka je plánovaná do 30.4.2019.


Ochrana osobných údajov | Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Zásady používania súborov cookie.
© Copyright 2023 Združenie hlavných kontrolórov miest a obcí Slovenskej republiky