Oznamy
Najlepší informatik samospráv Slovenska 2010/2011
19.06.2012

TRNAVA - Trnava, 25. máj 2012 – Združenie informatikov samospráv Slovenska (ZISS), eSlovensko o.z. a Únia miest Slovenska počas 15. konferencie ZISS v Trnave vyhlásili výsledky tretieho ročníka súťaže Najlepší informatik samospráv Slovenska za obdobie 2010/2011. Absolútnym víťazom sa stal Roman Gnida z Trstenej.



Do súťaže bolo zapojených 220 informatikov z celého Slovenska, ktorí súťažili o tituly v rámci Slovenska ale aj jednotlivých krajov. Spomedzi hodnotených kritérií významnou mierou ovplyvnili výsledky aktívna účasť informatika na práci ZISS, jeho propagácia v rámci samosprávy ako i výsledky súťaže o najlepšiu internetovú stránku samospráv ZlatyErb.sk.

 

Najlepším informatikom samospráv Slovenska 2010/2011 sa stal Roman Gnida z Trstenej, na druhom mieste sa umiestnili Mariana Hurná z Prešova a Pavol Cífer z Lučenca a tretie miesto si rozdelili Miloš Toman z Novej Dubnice a Tibor Kilian a Štefan Mulík z Vysokých Tatier. Špeciálnu cenu za dlhodobý prínos v informatizácii slovenských samospráv získal Michal Kubala zo Serede in memoriam.

 

Oficiálne výsledky:

 

Najlepší informatik samospráv Slovenska 2010/2011:

1. Gnida Roman, Trstená

2. Cífer Pavol, RNDr., Lučenec

2. Hurná Mariana, Ing., Prešov

3. Kilian Tibor, Vysoké Tatry

3. Mulík Štefan, Ing., Vysoké Tatry

3. Toman Miloš, Bc., Nová Dubnica

 

Najlepší informatik samospráv Slovenska v Bratislavskom kraji:

1. Hrivnák Martin, Chorvátsky Grob

2. Christov Boris, Ing., Bratislava – Karlova Ves

2. Peev Živko, Ing., Bratislava

3. Domankuš Ján, Bratislava – Devín

3. Hanúsek Peter, VÚC Bratislava

 

Najlepší informatik samospráv Slovenska v Trnavskom kraji:

1. Kubala Michal, Ing., Sereď, in memoriam

2. Bínovský Michal, Trnava

2. Herceg Štefan, Hlohovec

2. Dzurek Roman, Trnava

3. Vlhová Darina, Ing., Piešťany

 

Najlepší informatik samospráv Slovenska v Trenčianskom kraji:

1. Toman Miloš, Bc., Nová Dubnica

2. Filko Ľuboš, Púchov

3. Miklovič Marek, Ing., Stará Turá

3. Moravec Pavol, Nové Mesto nad Váhom

3. Bročko Pavel, Ing., Bánovce nad Bebravou

 

Najlepší informatik samospráv Slovenska v Žilinskom kraji:

1. Gnida Roman, Trstená

2. Močarník Dušan, Ing., Liptovský Mikuláš

3. Drexler Rudolf, Ing., Kysucké Nové Mesto

3. Kurpaš Ján, Ing., Liptovský Hrádok

3. Macko Peter, Ing., Ružomberok

 

Najlepší informatik samospráv Slovenska v Prešovskom kraji:

1. Hurná Mariana, Ing., Prešov

2. Kilian Tibor, Vysoké Tatry

2. Mulík Štefan, Ing., Vysoké Tatry

3. Petrič Pavol, Bardejov

3. Novák Miroslav, Ing., Prešov

3. Duchnický Peter, Ing., Kežmarok

 

Najlepší informatik samospráv Slovenska v Košickom kraji:

1. Fenďa Viktor, Ing., Košice

2. Uhríková Slávka, Mgr., Košice

3. Denci Martin, Ing., Košice – Západ

3. Oravcová Iveta, Ing., Košice – Západ

 

Najlepší informatik samospráv Slovenska v Banskobystrickom kraji:

1. Cífer Pavol, RNDr., Lučenec

2. Bánik Peter, Ing., Brezno

3. Šuchaň Peter, Ing. Zvolen

3. Jakab Gabriel, Lučenec

3. Knoško Peter, Ing. Brezno

 

Najlepší informatik samospráv Slovenska v Nitrianskom kraji:

1. Vrzák Vladimír, Ing., Nové Zámky

2. Földesi Peter, Komárno

2. Zakar Peter, Komárno

3. Menyhárt Róbert, Ing., Nové Zámky

 


Ochrana osobných údajov | Tieto internetové stránky používajú súbory cookie. Zásady používania súborov cookie.
© Copyright 2023 Združenie hlavných kontrolórov miest a obcí Slovenskej republiky